Çivril Mobilya, ahşap mobilya konusunda çalışmak üzere 1951 yılında Denizli Çivril’de kurulmuştur. 1973 yılından itibaren çalışmalarını mutfak, banyo, vestiyer ve kapı ürünlerine yoğunlaştırmış ve faaliyetlerini İzmir’de sürdürmeye başlamıştır. Değişen teknolojiye uyum sağlayarak daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan Çivril Mobilya, bu hedef doğrultusunda 2010 yılından itibaren akrilik yüzey kaplama konusunun önde gelen markaları (Franke, LG HI-MACS Solid Surface) ile beraber akrilik mutfak tezgahı, banyo tezgahı ve yüzey dekorasyon konularında da hizmet vermeye başlamıştır.

2014 yılında markalarımıza kattığımız AKRİVİT Banyo Mobilyası ile yüksek kalitede banyo uygulamaları imalatına başlanmıştır.

Profesyonel, güler yüzlü kadromuzla, Avrupa ve TSE normlarında kullandığımız hijyenik ürünlerle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Verja Kapı, Culinary Mutfak ve Akrivit Banyo Mobilya’sı Çivril Mobilya’nın tescilli markalarıdır.

 

EGE BÖLGE BAYİLİĞİ

HİZMETLERİMİZ

MUTFAK

Mutfak mobilyaları uygulamalarında Culinary markamızla global markalar ile birlikte teknolojik ürünler üreterek akıllı çözümler sunmaktayız.

BANYO

Banyo mobilyaları uygulamalarında Akrivit markamız ile güçlü tasarıma sahip modern çözümler sunmaktayız.

KAPI

Kapı uygulamalarında Verja markamız ile estetik, dayanıklı, kaliteli ve modern çözümler sunmaktayız.

AKRİLİK YÜZEY

Akrilik yüzey kaplamaları sektöründe tecrübeli ve yetenekli kadromuz ile akıllı çözümler sunmaktayız.

NEDEN ÇİVRİL MOBİLYA?

GÜÇLÜ & KARARLI
YENİLİKÇİ
TECRÜBELİ
Yarım yüzyıllık deneyimimiz, son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve tecrübeli kadromuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.